👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت با موضوع مديريت استراتژيك

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت با موضوع مديريت استراتژيك

دانلود پاورپوینت با موضوع مديريت استراتژيك،

در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

چكيده

پيشگفتار

مقدمه

 تعريف مديريت

استراتژي

مديريت استراتژيك

تجزيه و تحليل محيطي

پايه‌گذاري جهت‌گيري‌هاي سازماني

 تعيين و تدوين استراتژي‌ها

بسترسازي و اجراي استراتژي‌ها

كنترل استراتژي‌ها

مزاياي مديريت استراتژيك

بخشی از متن پاورپوینت:

از لحاظ مفهومي مديريت استراتژيك با تحول در تئوري‌هاي مديريت همگامي دارد. مكاتب كلاسيك رفتاري و كمي مديريت بر جنبه‌هايي از سازمان و عملكرد آن تأكيد مي‌كردند كه توسط مديريت قابل كنترل بود. مسايلي از قبيل برنامه‌ريزي توليد، رفتار زيردستان، بهبود محيط كار، نقش گروههاي غيررسمي در بازدهي كار، مدل‌هاي كمي تصميم‌گيري و غيره. ليكن هرگز فضاي سياسي جامعه ، احساس افراد و نهادهاي خارج از سازمان، مسأله اصلي آنها نبود. چرا كه محيط از ثباتي نسبي برخوردار بود و چنين نيازي هم احساس نمي شد. به تدريج با رشد مستمر اقتصادي، اوضاع قابل اطمينان محيطي از ميان رفت و تغييرات و حوادث شتابنده اي در جهان اتفاق افتاد. لذا تغييرات و دگرگوني‌هاي سريع و پيچيده‌ جامعه و تأثير آن بر رشد و توسعه‌ شركت‌ها موجب شد كه مديران توجه خود را به محيط سازمان معطوف گردانند و مفاهيمي مانند سيستم، اقتصاد، برنامه‌ريزي بلند مدت، استراتژي و فرايند مديريت استراتژيك مورد توجه صاحب‌نظران مديريت قرار گيرد. اين مفاهيم و نظريات پاسخ علم مديريت به دگرگوني و تغييرات وسيع اقتصادي واجتماعي بود.

توجه به محيط، آگاهي از تاثير متغيرهاي محيطي و ارائه‌ چشم اندازي از فعاليت آينده براي سازمان‌ها، لزوم آمادگي براي برخورد با تغييرات مداوم را توجيه مي‌كند. وجود عدم قطعيت‌هاي محيطي (Uncertainities) در مسايل سازماني به لحاظ مبهم بودن و طبيعت احتمالي رخدادهاي آتي و آمادگي سازمان‌ها جهت تغيير، برخوردي متفاوت با تغيير، نوع تصميمات‌، عوامل جديد مؤثر بر تصميم‌گيري و قطعيت در مورد تغييرات آينده، توجه به استفاده از مدل مديريت استراتژيك را افزون‌تر مي‌كند.

و . . .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تفسير سوره مبارکه حضرت هود مبانی تحقیق و پیشینه تحقیقاتی تعاریف و نظریه های تکلیف شب (فصل دوم) بررسي رابطه خود پنداره با بزهکاری جوانان ونوجوانان پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب) تحقیق تاريخ فلسفه در ايران