👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت امام حسین (ع)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت امام حسین (ع)

مدت سى سال از عمر پر برکت امام حسین(ع)، مقارن با دوران امامت علی(ع) پدر بزرگوارش بودپدرى که در زمان حکومتش لحظه‌اى او را آرام نگذاشتند. آن‌ حضرت، در تمام این مدت، با دل و جان از اوامر پدر اطاعت کرد و در چند سالى که حضرت على(ع) متصدى خلافت ظاهرى شد، در راه پیشبرد اهداف اسلامى، همچون سربازی فداکار؛ مانند برادر بزرگوارش، می‌کوشید.

در این دوران، امام ‏حسین همیشه در کنار پدر بود و در جنگ ‏ها شرکت مى‌‏کرد. در واقعه حاکمیت جنگ نهروان و دیگر جریان‏ هاى پس از جنگ صفین نیز همه‏ جا در رکاب پدر بود و آن همه بى‌‏وفایى‌‏ها و سست عنصرى‌‏هاى مردم را نسبت به پدر بزرگوار خود از نزدیک مى‌‏دید و با مرارت و تلخ‏ کامى آن مصائب را تحمل مى‌‏کرد. همه او را به عظمت و بزرگى مى‌‏شناختند. شجاعت او زبانزد عام و خاص بود. همه براى او احترام قائل بودند و در مقابل او تعظیم و تجلیل مى‌‏کردند.

» فهرست مطالب:

مقدمه

عشق به قرآن در دوران کودکی امام حسین (ع)

امام حسین(ع) در زمان حیات پیامبر اسلام(ص)

امام حسین(ع) در دوران امامت امام علی(ع)‏

امام حسین(ع) در دوران امامت امام حسن(ع)‏

دوران امامت امام حسین(ع)

امام حسین (ع) از مدینه تا کربلا

مقام و منزلت امام حسین (ع)

اخلاق و منش امام حسین

رضایت الهی در رفتار امام حسین(ع)

بردباری در سیره امام حسین(ع)

منابع

👇محصولات تصادفی👇

آموزش ویدئویی کامل + جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور فصل پنجم ریاضی یازدهم تجربی ( توابع نمایی و لگاریتم بررسی انتخاب روش مناسب سرمایه گذاری خارجی در صنعت بالگرد ایران پاورپوینت راه های افزایش شیر ماد و علت کم بودن شیر مادر پاورپوینت نگرشی بر روند تهیه طرح های تفضیلی دانلود پاورپوینت مخاطره و بازده ( به همراه حل تشریحی تمرینات و مسائل)