👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت طراحی شهری خیابان کارگر

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت طراحی شهری خیابان کارگرتوضیحات:

فایل پاورپوینت طراحی شهری خیابان کارگر-فضای حد فاصل میدان انقلاب اسلامی تا میدان حر،در حجم 190 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

این کتاب دستاورد مطالعه و طراحی شهری جزیی از خیابان کارگر جنوبی با هدف ساماندههی یا نظم دهی ترکیب بدنه و فضای خیابان است . مقیاس طراحی شهری متوسط و در طول 1400 متر با تاکید بر نوسازی و بهسازی بدنه 36 بلوک محصور کننده فضای خیابان است . فرایند کار بر سه مرحله پیوسته و مرتبط با هم قرار دارد که عبارتند از :

1- شناخت

2- تحلیل

3- طراحی شهری با هدف ساماندهی یا نظم دهی تدریجی ترکیب بدنه خیابان

در مرحله شناخت ، برداشتهای محلی بر اساس برنامه و مطابق با اهداف طراحی شهری در شرایط زیست محیطی نامناسب و آلودگی شدید هوا و به علت محدودیتهای نظامی بودن منطقه کار دشواری بوده است .

در مرحله تحلیل ، فرایند نوسازی و بهسازی به صورت یک جریان مداوم ، نقش دولت ، وظیفه طراحی شهری و بحث مشارکت مردمی طرح گردیده و اشارات کلیدی به دو جربه انگلستان و آلمان شده است .

مرحله سوم ، اصول و قواعد طراحی شهری و ترکیب پیشنهادی بدنه خیابان را در بر می گیرد . نوسازی و بهسازی در این مطالعه و طراحی به صورت یک فرایند به مفهوم جریانی مداوم و تدریجی تلقی شده و پیروی از اصول طراحی شهری موجب می شود که بدنه خیابان با گذشت زمان به مثابه یک کل هماهنگ و مرتبط الاجزاء جلوه کند .

و...

فهرست مطالب:

مقدمه

1- شناخت

2- تحلیل

3-طراحی شهری ، ساماندهی یا نظم دهی ترکیب بدنه خیابان

مطالعات نظام فعالیتهاو امکان سنجی و نحوه مشارکت مردم در پروژه طراحی

شهری خیابان کارگر

مقدمه

1-شناخت

2-خصوصیات جمعیتی

3- پایگاه اجتماعی و باورهای مردم در رابطه با مشارکت اجتماعی در خصوص نوسازی و بهسازی ابنیه

4- باورها و نظریات مردم در خصوص مشارکت در بهسازی و نوسازی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 190 اسلاید قابل ویرایش و بسیار جامع و کامل (برگرفته از کتاب)تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل WORD طراحی شهری بلوار و میدان جانباز (73 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تکنولوژی جراحی گوارش و غدد بررسی رابطه تعهد شغلی با میزان خلاقیت مدیران مدارس متوسطه جزوه کامل فیزیک یازدهم تجربی + نمونه سوالات طبقه بندی شده امتحانات نهایی( 237 صفحه) بررسی ارزیابی قابلیت های فناورانه برای تدوین استراتژی مقاله اصلاح ساختار اقتصاد و خصوصی سازی