👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بررسی اشکالات اجرایی ساختمانهای بتنی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بررسی اشکالات اجرایی ساختمانهای بتنی

توضیحات:

فایل پاورپوینت بررسی اشکالات اجرایی ساختمانهای بتنی بصورت موردی،در حجم 58 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

بخش اعظمی ازسرمایه های ملی صرف ساختن ساختمان ها می گردد. امروزه دیگر ساختمان ها صرفاً به عنوان پناهگاهی برای سکونت بشر محسوب نمی شوند. کشور ایران کشور لرزه خیزی می باشد که زلزله های اخیر از قبیل زلزله منجیل- زلزله رودبار- زلزله بم و زلزله اهر و ورزقان گواه این موضوع می باشند. 

هدف آئین نامه های زلزله در تعیین حداقل ضوابط و مقررات برای طرح و اجرای ساختمانهای با اهمیت متوسط (مثلاً مسکونی) آن است که با حفظ ایستایی ساختمان در برابر زلزله های خفیف و متوسط بدون وارد شدن آسیب عمده سازه ای قادر به مقاومت باشد.

علاوه بر خطاهای طراحی و محاسباتی، خطاها و اشکالاتی در اجرای ساختمان های بتن آرمه مشاهده می شود که ممکن است حین وقوع زلزله عملکرد ساختمان را دچار مشکل نماید. علاوه برآن برخی اشکالات اجرایی هستند که ممکن است در زمان بهره برداری ساختمان، مشکلاتی را بوجود آورند. 

لذا علاقه مند شدم با بازدید و بررسی تعدادی از ساختمان های در حال ساخت، تعدادی از این اشکالات اجرایی را به صورت یک گزارش مختصر ارائه نمایم.

 

فهرست مطالب:

مقدمه

ذکر موردی اشکالات اجرائی در سازه بتنی

تصاویر در موارد ذکرشده

بیان نکات ریز اجرائی

تعدادی تصاویر از ریزش سقف در حین بتن ریزی

در این فایل 43 مورد از اشکالات اجرائی در سازه های بتنی ذکر شده است.

این فایل با فرمت پاورپوینت در58 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

ادبیات تحقیق مفهوم شناخت درمانی و روان درمانی در اعتیاد عدم انجام انتظارات کاری از سوی کارکنان مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش ضمن خدمت(فصل 2) پاورپوینت شهر الکترونیک یا هوشمند چگونه طراحی میشود (42 اسلاید) اشاره ای بر اصول نظری گسترش سیلاب