👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت رفتارشناسی اسب

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت رفتارشناسی اسب

توضیحات:

دانلود پاورپوینت با موضوع رفتارشناسی اسب،

در قالب ppt و در 47 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:

رفتار شناسی در پرورش اسب:

به نظر می رسدگله های رمیده ویا درحال چرای اسب نقاشی شده در دشتهای دوردست آنچنان قرابتی با اسبهای اهلی درون اصطبلها كه ایام را به خوردن و كار كردن و یا چریدن در پادوكها می گذرانند نداشته باشند ، اعمال و رفتارشان را از اجداد وحشی خود به ارث برده وحفظ كرده اند.

اگر با اسب سرو كار دارید باید بر رفتار او اشراف داشته باشید تا از واكنشهای او در قبال محركهای خاص آگاه بوده و زبان گویای اندام او و اصوات هشدار دهنده اش را هم بدانید.

عمده دلیل بر این آگاهی ، ایمنی است . برای اجتناب از هر گونه خطر و یا آسیب احتمالی .

دیگر ویژگی این آگاهی حفظ سلامت جسم و روان اوست كه به موقع از بیماری و یا ناخشنودی او مطلع شده و در پی رفع آن بر آیید . و دیگر آنكه بتوانید با علم به رفتار اسب این حیوان را به بهترین نحو تر بیت نموده و ازاودر جهت های اهداف خویش استفاده كنید.

و . . . .

فهرست مطالب:

رفتار شناسی در پرورش اسب

رفتارهای غیر طبیعی در اسب

روش طبیعی زندگی اسب

پرسه زنی

ساز و كار دفاعی

ویژگیهای غریزی و غیر

چگونگی رفتار با اسب

نتیجه  گیری

وجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

👇محصولات تصادفی👇

بررسی ارزیابی نقش فاکتورهای اقتصاد کلان و ساختار مالی بر عملکرد بانک‎های خصوصی ایران ادبیات نظری و پیشینه پژوهش تعاریف و نظریه های خلاقیت (فصل2 پایان نامه) تحقیق جرم سياسي پروژه کامل در بررسی جهانگردی و هتلداری توصیف آشکار سازهای نیمه هادی سه بعدی نوترونهای حرارتی