👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اهداف علم ارگونومی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اهداف علم ارگونومی

توضیحات:

دانلود پاورپوینت با موضوع اهداف علم ارگونومی،

در قالب ppt و در 28 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:

ارگونومیک علم طراحی سازگار محیط و محصولات با کاربران است. لغت ارگونومیک از لغات یونانی «ارگون» به معنای «کار» و «نوموس» به معنای «قانون» گرفته شده است و اصطلاحا به معنی انطباق کار برای افراد، از طریق طراحی وظیفه و روش ها و نیز انطباق افراد با کار از طریق استفاده مناسب از چیدن روش های صحیح می باشد. باید توجه داشت که آنچه برای یک نفر مناسب است می تواند برای دیگری مناسب نباشد. بنابراین روش های مجزا باید مدنظر قرار گیرند. ارگونومیک در نظر اول ممکن است آگاهی و علم جلوگیری از صدمات و ناراحتی های پیش بینی نشده معنی شود در حالی که موضوع اصلی آن پیش از بررسی وقوع ضایعه ای، تقویت راحتی و روانی عملکرد است. فراموش نباید کرد که انسان ها دارای محدودیت هستند و برای اینکه بتوان با وجود محدویت ها فعالیت مناسبی داشت، شرایط محیط باید به گونه ای مناسب طراحی گردد.

و . . .

فهرست مطالب:

اهداف علم ارگونومی

ارگونومي و کاربركامپيوتر

نتايج بكارگيري ارگونومي

انواع خستگي

جنبه هاي اقتصادي ارگونومي

ارگونومي کاربر کامپيوتر

خصوصيات يك ميز مناسب كار با رايانه

خصوصيات صفحه نمايشگر

عوارض و مشکلات

و . . .

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

👇محصولات تصادفی👇

چارچوب نظری و پژوهش کیفیت خدمات و رضایتمندی مشتری (فصل دوم) پاورپوینت ارتباط موثر و فوت و فن های مذاکره با دیگران (28 اسلاید) مصلح جهانی در کتب ادیان بررسی موانع استفاده از حسابداری تورمی در ایران مقاله جامع در مورد روان سالم