👈 فروشگاه فایل 👉

بررسی بهبود عملکرد اقتصادی با استفاده از عناصر سرمایه اجتماعی درسازمانهای مبتنی بر علم و تکنولوژی

ارتباط با ما

... دانلود ...

بررسی بهبود عملکرد اقتصادی با استفاده از عناصر سرمایه اجتماعی درسازمانهای مبتنی بر علم و تکنولوژیدانلود تحقیق بررسی بهبود عملکرد اقتصادی با استفاده از عناصر سرمایه اجتماعی درسازمانهای مبتنی بر علم و تکنولوژی در 18 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

قسمتهایی از متن:

چکیده

در سال هاي اخير اهميت سرمايه اجتماعي به مثابه يك دارايي نامشهود سازماني، مورد توجه علاقه مندان مباحث سازمان و مديريت قرار گرفته است، زیرا تغییرات فراگیر همانند نیازهای فزاینده برای اطلاعات و آموزش، نیازهای ضروری برای نو آوری و خلاقیت، تغییر به سوی طراحی سازمانی مسطح و منعطف و ارتباط تنگاتنگ بین سازمان و شبکه های مشتریان، تامین کنندگان و رقبا ایجاب کرده است که رهبران سازمانها، سرمايه اجتماعي را به عنوان یک شایستگی سازمانی ایجاد کنند.

سرمایه اجتماعی یکی از قابلیت ها و دارائی های مهم سازمانی است که قادر است سازمانها را در خلق و تسهیم دانش مدد رساند. با توجه به نقش مولفه های سرمایه اجتماعی در خلق و تسهیم دانش این مقاله در صدد است تا با ارائه مدلی مشخص نماید که مدیران می توانند باتقویت مولفه های سرمایه اجتماعی در سازمان، آن را به یک سازمان دانش محور تبدیل و از این طریق مولفه های سرمایه اجتماعی سازمانی را نهادینه نمایند، با نهادینه سازی این مولفه ها می توان عملکردهای اقتصادی را بهبود بخشید. با تحقق این مهم با توجه به ارتباط دو طرفه بین سرمایه اجتماعی و بهبود عملکرد اقتصادی، مولفه های سرمایه اجتماعی مورد نظر تحقیق تاثیر پذیرفته و باعث توسعه آنها خواهد شد. با انجام این امر مجددا چرخه ارتباط مولفه های تحقیق بطور مستمر تکرارمی شود و سازمانها می توانند یک مزیت رقابتی پایدار برای خود به وجود آورند. 

کلمات کلیدی:

فهرست بررسی بهبود عملکرد اقتصادی با استفاده از عناصر سرمایه اجتماعی درسازمانهای مبتنی بر علم و تکنولوژی به صورت زیر می باشد:

چکیده

مقدمه

سرمایه اجتماعی

ابعاد شاخص ها و مولفه های سرمایه اجتماعی

کارکردهای سرمایه اجتماعی

سرمایه اجتماعی سازمانی

ایجاد سازمانهای مبتنی بر علم و تکنولوژی از طریق مولفه های سرمایه اجتماعی

یادگیری سازمانی و ارتباط آن با سرمایه اجتماعی سازمانی

دانش سازمانی و ارتباط آن با سرمایه اجتماعی سازمان

نهادینه­ سازی مولفه­های سرمایه اجتماعی از طریق سازمان دانش محور

بهبود عملکردهای اقتصادی از طریق نهادینه­سازی عناصر سرمایه اجتماعی

نتیجه گیری و پیشنهادات

منابع فارسی

منابع انگلیسی

👇محصولات تصادفی👇

دانلود مبانی نظری و پیشینه تعاریف و مفاهیم تکنولوژی، نوآوری و توسعه محصول پاورپوینت مقایسه رفتار سدهای خاکی و بتونی در مقابل زلزله پاورپوینت ارگونومی و آسيبهاي ناشي از کار (40 اسلاید) 10 مقاله در مورد حقوق تجارت تحقیق بررسی افت تحصیلی در مدارس راهنمایی تحصیلی