👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تمرینات ورزشی در دیستروفی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تمرینات ورزشی در دیستروفی

توضیحات:

دانلود پاورپوینت با موضوع تمرینات ورزشی در دیستروفی،

در قالب ppt و در 33 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:

میوپاتی:

به بیماری عضلانی به هرعلتی میوپاتی می گویند.

میوپاتی:میوmyo یعنی عضله وپاتی pathy یعنی آسیب یا اختلال.

انواع میوپاتی :

1- دیستروفی های عضلانی جزو میوپاتی ارثی هستند وعضلات بصورت مستقیم درگیر شده وعملکرد آنها دچار اختلال می گردد.

2- اختلال در عملکرد عضلات بدلیل بیماری خاصی مانند: اختلال در عملکرد تیروئید(پرکاری یا کم کاری),دیابت,مسمومیت های دارویی, وجود تومورها, الکلیسم,پلی میوزیت و... ایجاد می شود که تحت عنوان میوپاتی ثانویه هستند که عضلات به خصوص در قسمت پروگزیمال(فوقانی)اندامها دچار ضعف و آتروفی می گردند.

تاریخچه بیماری دیستروفی عضلانی:

نخستين گزارش تاريخي در سال 1836 توسط كنت و جيوجا داده شد كه در آن بشرح دو برادر پرداخته بودند كه ضعف عضلاني پيشرونده آنها در ده سالگي آغاز شده بود.

درسال 1852، اولين گزارش جامع در مورد این بیماری توسط مريون نوشته شد و فرضيه انتقال ژنتيكي از زنان به مردان و ابتلای آنان را بيان نمود.

در سال 1868 گیوم دوشن عصب شناس فرانسوي، به خاطر پژوهش هاي گسترده و كمك هايش براي درك بيماري دیستروفی عضلانی دوشن، يكي از شديدترين و شاخص ترين انواع ديستروفي عضلاني را به جهان پزشکی معرفی کرد و دیستروفی بکر نیز در دهه 1950 توسط پزشکی آلمانی به نام پیتر امیل بکر معرفی شد .

و . . .

فهرست مطالب:

میوپاتی

تاریخچه بیماری دیستروفی عضلانی

دیستروفی‌ عضلانی‌ MD

علت پاتوفیزیولوژی بیماری دیستروفی عضلانی

نقش پروتئین دیستروفین

تشخيص بيمارى

عمده ترین انواع دیستروفی ها

تفاوت انواع دیستروفی عضلانی

و . . .

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

👇محصولات تصادفی👇

بررسي ميزان رعايت استانداردها در واحد مدارک پزشکي بيمارستان‌هاي آموزشي شهر کرمان در سال 1386 پاورپوینت معرفی سیستمهای رمز دنباله ای ادبیات نظری و پیشینه تحقیق سودمندی محتوای اطلاعاتی سود و واكنش بازار سرمايه (فصل دوم) ادبیات نظری و پیشینه تحقیق دینداری و طلاق (فصل دوم ) دانلود طرح توجیهی و کارآفرینی تولید ظروف سفالی