👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت هدف بررسی باکتری ها در سینوس های بینی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت هدف بررسی باکتری ها در سینوس های بینی

توضیحات:

دانلود پاورپوینت با موضوع هدف بررسی باکتری ها در سینوس های بینی،

در قالب ppt و در 8 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:

هدف: بررسی باکتری ها در سینوس های بینی

مقدمه: در سینو سها استافیلوکوک ها معمولا به عنوان فلور نرمال پیدا میشود.70در صد افراد آرئوس را در بینی خود حمل می کنند.پس کوکسی های گرم مثبت ارزش گزارش کردن ندارند. اما باکتری های گرم منفی اگر در بینی باشد باید گزارش شود و معمولا هم ایجاد بوی بد می کنند.همچنین در ترشحات بینی لام مستقیم ارزش ندارد.

وسایل مورد نیاز: KOH 3 درصد-وسایل رنگ آمیزی گرم-H2O2 3درصد-کوآگولاز لوله ای و لامی-محیط مانیتول سالت آگار-پلیت تست دی اکسی ریبو نوکلئاز-پلیت تست فسفاتاز-دیسک نئوبیسین.

 

روش کار: بعد از نمونه برداری از بینی با سواپ روی 3 محیط EMB//بلاد آگار و سالت آگار به صورت 3 فازی کشت داده و سواپ را داخل محیط بویون(Nutrition broth) میندازیم.روز بعد در محیط  بلاد کلنی هایی مشابه شکل زیر مشاهده شد.ویژگی کلنی ها کدر نرم ورنگ زرد بود.

و . . .

فهرست مطالب:

مقدمه

وسایل مورد نیاز

روش کار

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد

👇محصولات تصادفی👇

تجزیه وتحلیل کتابخانه آنلاین دانلود پروپوزال مقایسه میزان افسردگی و اضطراب در بین معلمان زن مدارس استثنایی و عادی دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک زندگی و ادراک خداوند (فصل دوم) مقاله مدیریت بهای تمام شده هدف مقاله جامع اعتماد به نفس