👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت درباره موضوع کار و کارگر

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت درباره موضوع کار و کارگر

توضیحات:

 فایل پاورپوینت درباره موضوع کار و کارگر ،در حجم 27 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

در اول ماه مه 1886، پلیس شیکاگو با حمله به تظاهرات گسترده کارگران، که برای هشت ساعت کار در روز، و حق تشکیل اتحادیه های کارگری برپا شده بود، آنان را به خاک و خون کشید. چند روز بعد، دادگاه چند تن از رهبران کارگران را محاکمه، و به مرگ محکوم کرد. یکی از رهبران کارگران اعتصابی، پس از اعلام رای ، در برابر دادگاه چنین گفت:

کارگران اینک دریافته اند، که می توانند با اتحاد و همبستگی، و مبارزه جمعی بر مشکلات خود فائق آیند. کارگران دریافته اند که چه قدرت عظیمی در اتحاد آنان نهفته است، و به همین دلیل است که کارفرماها با تمام توان می کوشند تا اتحاد کارگران را بشکنند، و میتینگ کارگران را به خون بکشند. ما کارگران گرد هم آمدیم تا اندکی از حقوق خود را باز پس بگیریم؛ اما اکنون از دادگاه و زندان سر در آورده ایم . آیا این است معنای برابری و عدالت در جامعه ما؟ امروز اگر صدای حق طلبانه ما را با گلوله خفه می کنید، مطمئن باشید که این صداها دیگر خاموش شدنی نیست، و هر روز طنین آن رساتر خواهد شد.

و...

فهرست مطالب :

اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر 11

سازمان بین المللی کار

هدف ها و فعالیت ها

مدیریت

وضعیت کنونی طبقه کارگر و جنبش کارگری ایران

ضرورت‌های اصلاح قانون‌کار

 مشکل سرمایه‌گذاری اقتصادی است نه حقوقی

تعریفی از سندیکا و روند شکل گیری و مسئولیت های سندیکایی

چگونگی تشکیل نهادهای کارگری

 جنبش های کارگری و برده داری نوین در ایران

این فایل با فرمت پاورپوینت در 27 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اسپکترومتری تحرک یونی مبانی نظری اختلال نظریه و اختلالات شخصیت نوجوانی (فصل دوم) تئوري و طراحي سازمان فیلم آموزش کامل درس سوم عربی پایه هشتم - عنوان: مهنتکَ فی المُستقبلِ (شغل آینده ات) آشنایی با ميكروژئودزی